Kurumsal

Alipolatofficiall Bayan Kuaförü

Hakkımızda

Otuzyıldan bu yana  İstanbul ’da siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam eden Alipolatofficiall Kuaför, bünyesinde çalışan birbirinden deneyimli personel kadrosu ile kuaför ve güzellik branşlarında profesyonel olarak hizmet vermektedir. Günün trendlerine uygun saç modelleriyle ve kaliteli ürünlerle en iyi şekilde hizmet vermeye ve sizlere estetik anlamda her türlü hizmeti sunarken günün stresinden de arınacağınız konforu sağlamaktadır. Sizi profesyonel ve uluslararası eğitimlerden geçmiş kadrosu, modern dekoru ve hijyenik ortamıyla sizi kendinizi iyi hissetmeye davet ediyor. Vizyonu; çağdaş bir yönetim hizmeti, bilgili uygulamalar ve teknoloji ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile müşterilerimizin tüm gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri ile öncelikle tercih edilen bir kuaför, güzellik ve tasarım merkezi oluşturmak olan salonuna gelen tüm mişterilerinin memnuniyeti tek hedefi olan alipolatofficial güzelliğinizi geliştirirken doğallığınızıda korumak en büyük amacımızdır.

Misyonumuz

Son moda saç tasarımlarının trendlerini teknolojilerini takip eden bilinçli kaliteli ve güler yüzlü , çağdaş, eğitimli ve yeniliğe açık bir ekiple gelişen teknolojiden faydalanarak hijyenik konforlu ve güvenilir ortamlarda hizmet sunmak.

Vizyonumuz

Müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedef belirleyen, Kaliteli ve kalitesini sürekli yenileyerek bölgede lider konumda ve sektöründe en iyi hizmeti veren , çevreye ve insana önem vererek hizmet eden bir firma olmak.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizi memnun etmek için en iyisi olmaya özen gösteriyoruz. Müşterilerimize sonuç garantisi sunuyoruz.

Menü
WhatsApp chat