protez tınak

Protez Tırnak Nedir? Kimler Protez Tırnak Yaptırabilir?

Protez Tırnak Nedir?

Akrilik tırnak, jel tırnak ve dipping tırnak gibi farklı çeşitleri bulunmaktadır.

Tırnaklar üzerine sürülen özel jeller yani koruyuculardan sonra tırnak ucuna plastik tırnakların yerleştirilmesi ile elde edilen ve oldukça kullanışlı olan protez tırnaklar

Bayanlar günümüzde güzelliğe ve bakıma oldukça önem vermektedir. Teknolojini gelişmesiyle  güzellik sektöründe ortaya çıkan yeniliklerden biride protez tırnak uygulamalarıdır.

Protez Tırnak işlemi jel veya akrilik sistem kullanarak var olan tırnağın dayanıklılık kazanmasını sağlamaktadır, uzun tırnak görünmesi amacı ile yapılmaktadır. Tırnak yeme probleminden tedavi amaçlı bu alışkanlıktan kurtulmalarını sağlayacaktır, sürekli ev iş yada çalışma hayatında zarar gören tırnakları olan bayanlar bakımlı ve temiz görünmesini sağlayan protez tırnakları tercih edebilirler. Protez tırnak kadınlara büyük bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Sürekli manikür yaptırmak ihtiyacı hisseden kadınları büyük bir zahmetten kurtarmaktadır. Takma tırnak gibi zahmetli uygulamalardan daha kolay uygulanan bir yöntemdir ve daha doğal bir görünüm sağlar. Hatta kişinin kendi tırnaklarıymış gibi görünür.

Protez tırnaklar gerçek tırnağın nefes almasına engel olmaz. Üzerine oje uygulanabilir hatta sürülen ojenin daha kalıcı olmasını sağlar.

Hem estetik bir görünüm kazanmalarını hem de. Tırnakları hassas olan, tırnak kırılması problemi yaşan, tırnak üzerinde pürüz, çatlama gibi sorunlar yaşayan kişiler için protez tırnak oldukça etkili olacak bir uygulamadır.

Protez tırnak kişiye sağlıklı ve estetik bir tırnak görünümü kazandıran bir uygulamadır. Herhangi bir tırnak rahatsızlığı olmayan kişiler de isteğe bağlı olarak protez tırnak yaptırabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
WhatsApp chat