Saç Kaynak Uygulama Merkezi

Bayan Kuaförü Ali Polat, kaynak saç modelleri  son dönemlerde ilginin arttığı mikro kaynak saç ile kadınların hayallerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

Kaynak saç uygulama yöntemi, saçları kısa olan kadınların kullandıkları saç uzatma yöntemlerinden biridir. Kısa saçların daha uzun olmasını sağlayan kaynak saç modelleri, aynı zamanda saçların daha gür ve yoğun görünmesini sağlamaktadır.

 

Saç kaynakları saç tipine uygun olarak seçim yapılır. Saç kaynak teknikleri olarak  Halka kaynak, keratin, mikro saç kaynak, silikon teknikleri bulunur. Saç Kaynak modelleri içinde mikro kaynak yöntemi her saçlılar içinde  uygun olup seyrek saçlara dahi uygulanır.

Saç kaynak uygulamalarında en çok tercih edilen herhangi bir silikon yapıştırıcı işlemi uygulanmadığı için sıklıkla tercih edilir.

Saç kaynak uygulamaları içinde bulunan boncuk kaynakta Boncuk kaynakta küçük halkalar pense ile saça uygulanır. Pratik olup kolay şekilde saça takılır. Silikon kaynak yönteminde silikon saç diplerine temas ettirilmeden saça uygulanır. Özel malzemeler ile saçlardan çıkarılır.

Saç Kaynak Uygulamalarında en başarılı kuaför olan Bayan Kuaförü Ali Polat, saçlarıyla problem yaşayan kadınların kaynak saç modellerinin  uygulamalarını yaptırdıktan  sonra tıpkı kendi saçlarıymış görüntüsü vermektedir.

Saç Kaynak Modelleri arasında şuan en iyisi mikro kaynak. Bayanlar mikro kaynak ile hayallerinde ki saça kavuşabiliyor. Mikro kaynakları bir yıldan fazla bir zamanda kullanmak mümkündür. Üç ayda bir çıkarılıp bakımları yapılıp tekrar takmak mümkündür. Yıkama işlemlerinde çok aşırı sıcak su kullanılmamalıdır. Yüksek ısı ile yıkandığında mikro saçlar bozulabilmektedir.

Saç Kaynak Merkezi

Saç Kaynak uygulama Merkezi

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
WhatsApp chat